intarzieri

Ciclul menstrual

Postata de andrea7116770 cu 14 ani in urma.

buna seara asi vrea sa va pun o intrebare :trebuia sa imi vina ciclul pe 14 mai si suntem pe data de 9 si inca nu mia venit ,am facut un test de sarcina si a iesit negativ.de obicei se intampla sa imi mai intarzie dar niciodata asa de mult.vreau sa stiu daca are vro legatura ca am donat sange.va multumesc anticipat astept raspunsul cu nerabdare

Raspunsuri (2)

Sheila

acum 14 ani

Nu are nici o legatura una cu alta, ai urmat ceva tratament sau ai intrerupt anticonceptionalele (daca iei asa ceva), sau poate e o dereglare hormonala, o raceala, cel mai sigur mergi la un control
Numai bine

Maria C

acum 14 ani

Mi se pare cam mult intarzierea menstruatiei, mai fa-ti un test de sarcina si vezi ce-ti iese. Cel mai bine te prezinti la un ginecolog, nu e bine sa stai asa. Astept vesti