Intarzierea menstruatiei

Ciclul menstrual

Postata de AnnaF cu 9 ani in urma.

Buna ziua ! De cateva zile mai bine zis de 1 saptamana sunt foarte ingrijorata. Pe data de 11.10.2014 am avut o experienta oarecum intima in care nu a avut loc contactul sexual propriu zis, desi m-a atins la un momendat acolo insa eu m-am ferit, nu a existat penetrare sau secretia specifica. Sa fi existat un risc atunci cand m-a atins? Stiu ca par putin paranoica, insa sunt foarte speriata deoarece mi-a intarziat ciclul cam 10 zile. Mentionez ca dupa aceasta intamplare m-am imbolnavit si am luat antibiotic Klacid. Sa fie asta adevarata cauza? Sper sa primesc un raspuns care sa ma linisteasca. Multumesc !

Raspunsuri (1)

AnnaF

acum 9 ani

Am uitat sa spun ca pe 29.10.2015 am avut o sangerare ca la menstruatie. De atunci in anumite parti ale zilei am simptome ca si cum ar veni dar nu vine.