Intarzierea menstruatiei sau sarcina ?

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp150330210426302 cu 8 ani in urma.

Buna seara, problema mea este urmatoarea, pe data de 2 iunie am avut menstruatie iar pe 7 si 8 am intretinut relatii sexuale neprotejate.. Menstruatie am avut pana luna aceasta mereu am facut 2 teste cu toate ca aveam cm si am facut si 2 ecografii una pe 15 iulie si una pe 11 august unde doamna dr mi-a spus ca totul e inregula si nu sunt însărcinată, doar ca pe 27 august trebuia sa apara menstruatia si nimic, am avut o perioada de cam o saptamana in care nu am mâncat mai nimic se poate sa fie din aceasta cauza sau sa nu se fi vazut la ecograf ?? Mentionez ca din data de 8 iunie nu am mai avut nici un contact sexual si am mai facut un test barza ieri pe 2 septembrie care a iesit negativ. Va multumesc

Raspunsuri (2)

mary321

acum 8 ani

inseamna ca ai dereglare de ciclu.

Diana

acum 8 ani

Multumesc pt răspuns mary321 sper sa îmi vina menstruația cat mai repede .