intarziere menstruatie

Ciclul menstrual

Postata de gianny.giovanny cu 9 ani in urma.

Buna ziua. Am o mare problema cu ciclul menstrual. De aproape un an de zile nu am avut contact sexual si in aceasta perioada am avut un ciclu regulat. De curand am avut contact sexual protejat ( ejacularea sa produs inafara in prezervativ si nu in mine,chiar daca am avut prezervativ iar prezervativul nu sa rupt sau sa fi avut vreo gaura) si ciclul menstrual mi-a intarziat 2 zile si nici astazi nu am nici o simptoma. Imi puteti spune si mie o cauza k sunt cam disperata.

Raspunsuri (1)

guess16

acum 9 ani

Mai asteapta pana la 11 zile de la contact si fa-ti un test de sarcina.....daca esti cumva nu va da gres dar putin probalil sa fi gravida!