intarziere menstruatie

Ciclul menstrual

Postata de georgia92 cu 10 ani in urma.

E prima data cand folosesc anticonceptionalele Yaz ,am terminat al 2lea blister am inceput si pe cel de al 3lea si sunt la a 5a pastiluta dar nu mia venit.....e cumva o problema sau e o dereglare? Va multumesc

Raspunsuri (1)

Mirela Constantin

acum 10 ani

Ai facut pauza intre blistere? Anticonceptionalele ti-au fost recomandate de medicul gineco? Te intreb pentru ca te poti deregla grav hormonal si poti avea mari regrete mai tarziu. mergi la dna dr. Manaila la Donna Medical Center, e foarte draguta si-ti va explica tot in detaliu ...