Intarziere ciclu menstrual

Ciclul menstrual

Postata de Ramy27Ramy cu 9 ani in urma.

Buna ziua, am o problema..pe data de 19 octombrie am avut primul contact sexual..am folosit prezervativu dar am observat scurgeri la baza penisului....ciclu menstrual trebuia sa vina pe data de 14 noiembrie,dar nu a venit..ma consfrunt si cu o infectie urinara..urinez des si am usturime..mentionez ca in zilele de 14-15 noiembrie am avut durerile menstruale dar fara sangerare si cu secretie intensa de mucus....as putea fi gravida?

Raspunsuri (3)

mattyas.matthew

acum 9 ani

Salut, nu esti gravida nu iti fie frica ;) o patit''o prietena mea iti intarzie cilcul maxim 1 saptamana

Ramy27Ramy

acum 9 ani

sper

alexa_866

acum 9 ani

Salut! Cel mai sigur e sa mergi la medic daca inca ai probleme dupa atata timp. Am avut si eu probleme dupa un contact sexual si am fost imediat la doctor, unde am aflat ca luasem o ciuperca, n-a fost nimic grav si am scapat repede de ea, dar daca nu mergeam la medic cine stie cum era...De atunci merg mereu la acelasi medic, la dl dr Silviu Istoc, e singurul care a putut sa ma linisteasca, e super ok si ca om, si ca medic, e foarte priceput, il gasesti la medicover.