Intarzaiere menstruatiei peste 2 saptamani

Ciclul menstrual

Postata de sof_ele cu 10 ani in urma.

BUNA!am o problema destul de grava si nuj ce sa fac...:(mi-a intarziat mestruatia ff mult si du stiu de la ce....tin sa mentionez ca contact sexual nu am mai avut de la sfarsitul lui mai .....si nu pot fi insarcinata,,am facut si teste si mi-au iesit negative....dar nu inteleg de ce nu vine menstruatia desi am dureri ??si luna asta nu am avut nici un fel de secretie vaginala...:( ma puteti ajuta cu un sfat???::(:(:(:D

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este indicat sa consultati medicul ginecolog si/sau endocrinolog penru evaluarea unui potential dezechilibru hormonal sau infectii din sfera genitala.