insarcinata sigur?

Ciclul menstrual

Postata de sariss cu 11 ani in urma.

pot sa sper ca am ramas insarcinata,daca am facut sex neprotejat :a 8 a,a9,si a zecea zi dupa cm? trei zile consecutiv?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Exista sansa de a ramane insarcinata in perioada mentionata, mai ales daca ciclul menstruat este regulat.

membru233593

acum 11 ani

Daca am facut sex neprotejat si a terminat in mine pot ramane insarcinata .Tin sa va spun ca a 5 zi la ciclu cand aproape nu imi mai curgea nimic de cat putin ca si cum se curata ,dar daca am fost si am urinat imediat exista sansa de a ramane insarcinata ?

membru233593

acum 11 ani

va rog frumos sa imi raspundeti urgent pt ca nu stiu daca se intampla cva sau nu