insarcinata sau menopauza

Ciclul menstrual

Postata de iiozefina cu 10 ani in urma.

am facut 5 teste de sarcina si mi-a iesit toate pozitive dar sunt confuza oare sunt insarcinata sau nu nu stiu cat de sigur e un test de sarcina ca toate 5 imi arata ca sunt insarcinata

Raspunsuri (3)

antoneta142936

acum 10 ani

Eu cred ca nu mai ai de ce avea indoieli. Stii cum se spune ...daca doi iti spun ca esti beat te duci acasa si te culci ...cand iti spun 5 ...

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Pentru confirmare este indicat sa consultati medicul ginecolog.

Doctorulstietot

acum 10 ani

Fa o echografie endovaginala pt confirmatre.