insarcinata di test negativ?

Ciclul menstrual

Postata de karmena cu 14 ani in urma.

buna,am o intarziere de CM d 3 zile,stari de voma dimineata,sani durerosi in partea d jos si uneori foarte tari,constipatie de aproape o saptamana si pe deasupra si cativa hemoroizi,uneori intepaturi in zona ovarelor si durere apasatoare dak ridic ceva mai greu,o secretie abundenta si alba....mi-am facut 4-5 teste si toate negative,azi am facut unul in care se vede linia d control f bine si cealalta line s vede numai dak testul e pus in lumina(ex:la bec).Credeti k pot fi insarcinata?

Raspunsuri (7)

Urlatica

acum 14 ani

Am facut un test de sarcina si mi-a iesit negativ, dar eram. In legatura cu sintomele pe care le ai nu te pot ajuta. Cel mai indicat ar fi sa-ti faci un control medical, este sigur si vei afla un raspuns concret.

ynna

acum 14 ani

am avut o mica sangerare la contactul sexual. Am calculat si urma ca mentra sa apara la doua trei zile, mai exact azi 29.11.2009 (inca o mai astept). Mentotionez ca am cauterizat o rana pe col acum 3 luni. Am facut si un test de sarcina care apare negativ. Nu prea stiu ce sa cred si nu prea inteleg de ce intarzie mentra.... Incep sa ma ingrijorez....Am de ce?

paula

acum 14 ani

buna,am si eu o problema...sunt racita foarte tare ma dor foarte tare ovarele,am o scurgere urat mirositoare,nu mi'a venit menstruatia am facut un test de sarcina bineinteles a iesit negativ,iar la contactul sexual ma doare foarte tare pe langa ca imi ingheata foate tare picioare si imi amortesc..am fost la medic si mi'a spus ca am facut o metroanexita si mi'a si mi'a dat tratament antiinflamatori...ce as putea face???da'ti un sfat..va multumesc!!

nico

acum 14 ani

ultima menstruatie am avuto pe data de 19.11.2009 am avut contatct sexual.miam facut un test de sarcina dar a iesit negativ. am simptomele pe care le avem inainte menstrei (dureri de sani si de burta).am motive de ingrijorare? (am 18 ani )

nico

acum 14 ani

specific ca nu am ciclul regulat

criss

acum 14 ani

Buna! am si eu o nelamurire,...sunt in a 4 zi de intarziere a CM,mentionez ca ultima zi a cm a fost pe 15 ian 2010!am facut 2 teste de sarcina diferite pana acum si la fel amandoua,..negative!desi eu imi doresc enorm bb!offfff,....nu mai inteleg nimik

bia

acum 12 ani

buna am si eu o nelamurire am facut azi 18 iulie un test de sargina digital pentru ca de 3 saptamani ma dor tare rau sani sunt farte foarte unflati si sau inchis la culoare si miau aparut niste vene albastre mio facut un contur si mi se vede foarte tare dar testul ma innebuneste iese negativ
:(sfarcurile mi sau inchis putin la culoare si sunt foarte precisa ca sunt gravida ;burtik mi tare si simt de parca as avea un nod in burta ;am avut ciclu menstrual acum 2 saptamani in data de 1 iulie nu stiu ce sa zic ;sanii ma dor tare tare de tot si nu stiu ce sa ma fac ajutati-ma ;ce credeti?