ingrijorare

Ciclul menstrual

Postata de cristina_tiana cu 13 ani in urma.

buna ziua,

am si eu o intrebare, menstruatia trebuia sa-mi vina pe 17 iulie, dar mi-a venit pe 24, timp in care am avut o stare p***a de sanatate cu ameteli, dureri puternice de cap, greturi, frisoane, dureri abdominale si lipsa poftei de mancare, credeti ca ar trebui sa fac un consult ginecologic sau as putea fi insarcinata ? Va rog ajutati-ma, sunt foarte ingrijorata pentru ca nu am mai trecut prin asa ceva pana in prezent. Multumesc

Raspunsuri (2)

ali

acum 13 ani

mergi la medic

andi

acum 13 ani

nu poti face singura un test de sarcina? nu te poti decide daca e cazul sau nu sa mergi la medic daca nu te simti bine? ai nevoie de un forum pt asta?