ingrijorare

Ciclul menstrual

Postata de ana196 cu 13 ani in urma.

buna,

ciclul trebuia sa-mi vina pe 20 iulie dar nu a venit,am o intarziere de 6 zile,am facut pana acum 2 teste de sarcina si ambele au fost negative,am facut unul pe 22 iulie si cel de al doilea pe 24,e posibil sa fiu gravida,dupa sarcina am avut ciclu normal,cu o intarziere de 1 zi -2,dar in rest e ok,ajutati-ma cu un sfat pana sa ajung intr-un final la un specialist ptr un consult

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Probabil nu esti, dar nu strica sa repeti testul peste cateva zile. Ia niste Vit E intre timp. Daca nu iti vine in vreo sapt- o sapt si ceva, mergi la medic.