ingrijorare

Ciclul menstrual

Postata de atzunni cu 14 ani in urma.

am avut o mica sangerare la contactul sexual. Am calculat si urma ca mentra sa apara la doua trei zile, mai exact azi 29.11.2009 (inca o mai astept). Mentotionez ca am cauterizat o rana pe col acum 3 luni. Am facut si un test de sarcina care apare negativ. Nu prea stiu ce sa cred si nu prea inteleg de ce intarzie mentra.... Incep sa ma ingrijorez....Am de ce?

Raspunsuri (2)

raluca

acum 14 ani

Poate este o dereglare hormonala, fa-ti un test de sarcina...

Claudia

acum 14 ani

Si eu am aceeasi problema. Dupa 2 saptamani si 2 teste de sarcina negative menstruatia tot nu a venit. Idei?