in data de 13 mi-a venit

Ciclul menstrual

Postata de seneca cu 13 ani in urma.

pe data de 13 feb mi-a venit cilul si ma tinut cam 12 zile ! a fost o perioada cand am avut foarte mult stres!si mi-a venit in 4 luna aceasta ,e ceva normal sau nu ? multumesc pt raspuns!

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Ti-a venit la 21 de zile. Nu e normal. Mergi la medic pt analize amanuntite. Nu e normal nici sa vina atat de repede nici sa tina in asa hal de mult. Cred ca stiati asta si dumneavoastra. Consultati medicul.

seneca

acum 13 ani

eu nu sunnt in tara si nu as vrea sa merg la medic pt ca nu sunt Romani aici sper sa nu fie nuici o problema si sa ma fac bine!