imi intarzie ciclul

Ciclul menstrual

Postata de ana_abcdef cu 13 ani in urma.

buna!am si eu o problema.de 8 zile ar fi trebuit sa mi vina ciclul,insa nimic.am unele simptome,in sensul ca am dureri,dar nu se intampla nimic.am avut contac sexual dar de fiecare data cu prezervativul.se poate sa fie doar o dereglare hormonala?e normal?insarcinata nu cred ca as avea cum sa fiu tinand cont ca m am protejat de fiecare data

Raspunsuri (9)

eu_miki

acum 13 ani

daca ai avut contact protejat nu ai de ce sa`ti faci probleme...asa pateam si eu...am fost doctor la control mi`a zis ca sunt ok...e posibil sa fie o dereglare hormonala

Iuli

acum 13 ani

Fa un test de sarcina si daca e negativ, mergi la un medic endocrinolog.

kiss_melanye

acum 13 ani

ar fi trebuit sami vina ciclu pe 25 iulie dar nimic...azi ii o saptamana de cand nu mi`a venit.....am avut contact sexual dar prietnu ma asigurat ca nu am dc sami fac griji.miam facut si testu si a iesit negativ..am folosit niste antibiotice sa fie din cauza asta ca nu mia venit?

kiss_mela

acum 13 ani

id meu

alle

acum 13 ani

am avut contact neprotejat cu prietenul meu dar nu a lasa in mine .trebuia sami vina cm pe 17 suntem in 27 si inca nu mia venit .miam faqt pe 22 un test de sarcina si mia iesit negativ...am mai facut unul pe 26 si mi-a iesit tot negativ.mentionez k nu am ciclu f regulat.dar in ultimele luni mi-a venit pe(16 17 18).e posibil sa fiu insarcinata?am impresia ca mi sa-u marit sanii.dar alte simptome ale sarcinii nu am

oana

acum 13 ani

mia intarziat ciclul 4 zile...am intretinut relati sexuale neprotejate...e posibil sa fiu insarcinata...si acum 3 saptamani am fost in coma mi-au descoperit ca am inceput de epilepsie

clau

acum 13 ani

mi-a intarziat ciclu 8 zile:( pana acum aveam ciclu regulat mi-a mai intarziat max 3 zile dar niciodata asa d mult am avut contact sexual neprotejat dar m-a asigurat ca nu e din cauza asta, am facut un test de sarcina si a iesit negtiv....am la inceputul luni niste antibiotice , si iau pastile pt imunitate imonostim sa fie din cauza asta?
astept rasp va rog frm :(

tusyk

acum 13 ani

si mie mi-a intarziat ciclul 11 zile.am avut contact sexual dupa 5 zile de la menstruatie si trebuia sa imi vina in luna ianuarie pe 20-21 dar suntem in 3 feb si nu mi-a venit
tesul a iesit negativ.l-am facut ieri.va rog sa ma ajutati cu un rasp

ana_abcdef

acum 13 ani

nu suntem in 3 feb. poate fi o dereglare, sau o raceala.poti repeta testul, sau sa vizitezi un doctor in cel mai bun caz