imi e teama

Ciclul menstrual

Postata de axxelleea cu 13 ani in urma.

am ramas insarcinata in septembrie nu am stiut si am muncit mam mutat la casa noua si am trebuit sa o scot la lumina apa rece extrenm de multa si apoi a urmat cinu am facut avort spontan am avut o sangerare de o zi am crezut k e menstruatia apoi cand sa oprit mi am dat seama ca ceva nu e in regula pe 9 noiembrie mi sa facut o intrerupere de sarcina la o doamna medic din constanta Alexandra Crudu am simntit toata interventia apoi tot timpul menstruatiei am simntit o durere in uter . in decembrie la prima menstruatie durerea a continuat acum in ianuarie ma doare ureru rau si menstruatia nu mia venit . mentionez ca pe toata perioada nu am avut contact sexual cu sotul meu si acum nu imi apare menstruatia sunt 4 zile de intarziere .ce fac ?

Raspunsuri (3)

Lavinia

acum 13 ani

Mergi de urgenta la medic.

simona

acum 13 ani

mergi la medic

andreea

acum 13 ani

nu mai sta pe ginduri fugi la medic si fati un eco vaginal asa se va depista mai repede o posibila problema pare grav . sanatate multa si sa treci peste cu bine