help

Ciclul menstrual

Postata de mary delia cu 14 ani in urma.

am facut sex neprotejat..am luat postinr 2 am facut un test de sarcina o iesit negativ..de atunci mio venit menstruatia de 3 ori..dar acuma mio intarziat 4 zile..sar putea sa fiu insarcinata...???

Raspunsuri (2)

irinuca

acum 14 ani

Este normal ca dupa ce ai administrat postinor 2 menstruatia sa se deregleze. daca testul a fost facut cam la 7-10 zile de la contact si a iesit negativ inseamna ca nu esti insarcinata

ionica

acum 14 ani

Buna mary delia,

Daca ai luat Postinor 2 sigur nu ai ramas insarcinata, dar aceasta pastila iti deranjezi ciclul menstrual, care va deveni neregulat.