Hello!

Ciclul menstrual

Postata de Ayska cu 13 ani in urma.

In perioada menstruatiei am greturi (cateodata) iar cu cu o zi inaitea ei ma doare stomacul si-l simT Plin . Este de la ciclu sau din alte cauze?Iar daca este de la ciclu ziceti-mi niste ceaiuri din comert de plante care sa ajute la starile astea . Mentionez ca as vrea sa-mi faceti legatura dintre greata, durere de stomac si CM.

Raspunsuri (1)

Amnesia

acum 13 ani

mergi la un medic sau la un Plafar .acolo vei gasi mai multe feluri de ceaiuri.