greata dupa ovulatie

Ciclul menstrual

Postata de cami_camelia cu 13 ani in urma.

buna,as vrea sa va rog sa ma ajutati daca este posibil.de 2 luni am stari de greata pe tot parcursul zilei si la care nu le gasesc motivul.am un ciclu regulat de 28 zile care mi-a venit pe data de 15 feb si in 2 martie am gasit ovulatia.nu cred ca pot fi insarcinata.oare imi poate da cineva un raspuns la ceea ce mi se intampla?
va multumesc.

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Fa un test de sarcina si daca e negativ adreseaza-te unui medic gastroenterolog.

cami_camelia

acum 13 ani

iti multumesc pt. raspuns.insarcinata nu sunt ca luna trecuta am avut ovulatie in data de 15,dar daca o sa ma simt tot asa cred ca o sa fac cateva analize.mersi

cami_camelia

acum 13 ani

am gresit,in data de 2 am avut ovulatia.oare se poate sa fiu insarcinata?in urma cu un an am pierdut o sarcina la 2 luni si nu am mai ramas de atunci.in urma cu 1 luna de zile m-am decis sa iau branca ursului si eu sper sa aiba rezultate bune.daca nu-mi vine pana in 15 o sa fac un test.mersi