Gravida sau amenorre ?

Ciclul menstrual

Postata de Baerov Gabriel Răzvan cu 5 ani in urma.

Buna seara am 22 de ani si aproape de 2 luni de zile nu mia veni CM ultima menstra am avut-o pe 27.01 Menționez ca am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu fara a ne proteja ,dar ne-am ferit. Prietenul meu e foarte sigur ca nu a lasta. Am facut 3 teste de sarcina si sunt toate negative. Menționez ca nu am nici un simptom de a fi insarcinata! Va rog sa imi Spune-ți ce as putea face.

Raspunsuri (2)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/amenoreea-sau-lipsa-menstruatiei_1096

Baerov Gabriel Răzvan

acum 5 ani

Multumesc!