Gabriela?

Ciclul menstrual

Postata de Gabriela cu un an in urma.

Buna am facut dragoste cu sotul,el spune ca ma protejat trebuia sa am ciclu luna asta,dar este 1 pe 29 am facut un test si mia aratat ca nu sunt însarcinata si nu mia venit,am fost si un pic racita si stresata ce sa cred daca nu e sarcina ce este??

Raspunsuri (1)

Nadia

acum un an

Poate fi o dereglare, faceți test la 3 zile până va vine menstruatia