fara CM-1

Ciclul menstrual

Postata de maria1058 cu 14 ani in urma.

am facut testul PN unde a reiesit acea flora microbiana polomorfa si dupa care am luat tilizol si niste antibiotice (cred ca ciplofoxin).Dar scurgeri tot am. Spalaturi intravaginale fac de o luna de zile -sunt recomandate ?Cum pot scapa de acea scugere si cat timp trebuie sa astept sa-mi vina CM (trebuie sa depinda de medicamente?)
VA MULTUMESC

Raspunsuri (1)

ionica

acum 14 ani

Spalaturile vaginale sunt recomandate doar de medic dupa un control si-ti va spune el cu ce fel de praf sa faci. S-ar putea sa ai o dereglare din cauza medicamentelor pe care le-ai luat si de aceea sa-ti intrazie menstruatia. Scurgerea de care vb iti provoaca mancarimi, usturimi, miroase, ce culoare are?