Este posibila sarcina ??

Ciclul menstrual Lipsa menstruatiei Sarcina

Postata de Utilizator11534227693 cu 5 ani in urma.

Buna ziua in urma cu o luna pe 19 Iulie eram in a patra zi de ciclu si întrucât la mn e neregulat nu prea curgea ... am facut sex protejat . Din spusele partenerului prezervativul nu sa rupt . Acum o saptamana am inceput sa imi fie greata am avut temperatura si dureri de stomac iar doctorul mia spus ca am intoxicatie , dar mai am destul de multe simptome care seamănă sarcinii ... am facut azi (14.08) un test de sarcina mai bun de la farmacie mi-a dat negativ si inca câteva zile in urma am facut unele teste tot negative care au iesit . Dupa logica ar trebui deja sa-mi vina menstruația si nu stiu ce sa fac ? Ma ajuta cineva sa-mi spuna daca am vreun risc ? Sau ce se intampla cu corpul meu ? Poate menstruația este afectată de la primul contact sexual sau de la intoxicatie ? Nu pre am sindromuri premenstruale

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006