Este posibil sa raman insarcinata. Atata timp cat nu am menstruatie?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator11528550091 cu 5 ani in urma.

Am facut o intrerupere de sarcina acum 1 an si 7 luni. De-atuncea nu am mai avut niciodata ciclu. De cateva saptamani am o stare de femeii insarcinate. Mi-am facut testul si a iesit negativ. Este normal? Uterul meu oare este pregatit?

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 5 ani

Buna seara. Ar fi trebuit sa faceti investigatii imediat ce ati constatat dereglarea menstruatiei. Adresati-va unui medic (BUN!) ginecolog, pentru a evita probleme!
Sanatate!