Este creo posibilitate da fiu insarcinata?

Ciclul menstrual Lipsa menstruatiei Sarcina

Postata de MembruMobileAppdenisa_mihaela31 cu 6 ani in urma.

Buna ziua! Vreau sa aflu daca ar fii vreo sansa sa fii ramas isarcinata. Menstruatia trebuia sa imi vina in data de 5.09sau in jurul acestei date deoarece nu era regulata, dar 3 luni la rand mi-a venit in jurul acestei date, in luna august(08)am avut cateva contacte neprotejate dar nu a ejaculat in mine deloc si am avut prte si de un eveniment neplacut si anume s-a rupt prezervativul dar tot nu a ejaculat in mine deloc, a fost scos la timp, astazi 19,09 am facut un test de sarcina si a iesit negativ... sunt foarte speriata si vreau sa aflu cat mai repede ce este de facut sau ce se intampla cu mine..

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886

SonyMarika

acum 6 ani

mai repeta un test , daca este tot negativ inseamna ca e doar o intarziere

MembruMobileAppdenisa_mihaela31

acum 6 ani

In cat timp sa il respet? Intarziere atat de mare?