e posibil sa ramana insarcinata doar din atat?

Ciclul menstrual

Postata de iuian cu 9 ani in urma.

prietenei mele i-a venit menstruatia pe 28 aprilie 2015, ia trecut pe 3 mai si noi am facut sex de 2 ori pe data de 4 , prima data cu prezervativ iar dupa ejaculare am scos prezervativul urmand ca dupa vreo 2 ore sa facem sex fara sa folosim prezervativ dar nici nu am ejaculat, e posibil sa ramana insarcinata doar din ceva urme ramase pe penisul meu din ejacularea precedenta?

Raspunsuri (2)

Ioana

acum 8 ani

Sansele ca partenera ta sa fie insarcinata sunt minime, ia fiind in afara perioadei de ovulatie, dar nu trebuie exclus o posibila sarcina.
Pe viitor este recomandat sa va protejati la fiecare act sexual, mai ales daca nu va doriti o posibila sarcina

iuian

acum 8 ani

deocamdata e devteme pentru un pitic, are deabia 19 ani!