E posibil sa raman insarcinata daca sa bagat degetul cu sperma in vagin eu fiind la ovulatie?

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp1496735971 cu 6 ani in urma.

Luna trecuta in 4 am avut menstruatia insa in 29 mia venit iar pentru o zi si putin de culoare maronie in acea saptamana aveam stari de greata si somnolență si sani ii simteam sensibili,si sa scurs o secretie din vagin am făcut sex neprotejat e posibil sa nu fi reusit so scoata la timp si sa fi scapat putin inauntru ,ideea e ca pe urma sa bagat degetul murdar cu sperma in vagin.e posibil sa fi ramas?sanii ii simnt sensibili nu suport anumite mirosuri ma simnt balonata si sunt un pic agitata nu imi gasesc locul.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/metode-contraceptive_1025