E posibil să fiu însărcinată ?

Ciclul menstrual Sarcina

Postata de Utilizator11580941592 cu 4 ani in urma.

De pe 28 până pe 4 am tot făcut sex neprotejat, faza e că pe 4 trebuia să-mi vină ciclu dar a întârziat cu 6 zile și așa mi-a venit pe 10 ianuarie dar a durat patru zile și am avut foarte puțină scurgere ceea ce nu e normal pentru că de obicei la mine durează și 7-8 zile.. Dar totuși nu sa terminat înăuntru.. Am tot citit întrebările de aici, am căutat simptome și alea chiar le aveam pe toate dar sunt pe moment, o zi una o zi alta.
Mă puteți ajuta?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886