e normal?

Ciclul menstrual

Postata de roxana196136531 cu 13 ani in urma.

buna!sunt foarte ingrijorata din cauza ciclului menstrual..care nu mi''a mai venit din aprilile..mi''a venit f putin(un strop)in luna mi,iar acuma in iunie nu mi''a venit deloc.mi''am facut 2 teste shi au ieshit negativ!problema e k am inceput sa ma ingrash,deshi manank ca inainte....numai k acum am o pofta f mare pe dulciuri,dar incerc sa ma abtin pe cat pot pt k nu mai suport..m''am ingrasat deja 2 kg!ce pot face sa''mi vina ciclul?imi vreau viata de dinainte..nu mai suport sa ma ingrash:((.....ms pt rasp

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Sigur ca NU e normal. Adreseaza-te unui medic endocrinolog pt analize, diagnostic si tratament. Este probabil vorba de un chist ovarian care iti provoaca dereglari hormonale.