E normal sa nu am menstruatie la 14 ani?

Ciclul menstrual

Postata de MembruMobileApp1513608418 cu 6 ani in urma.

O mulțime de fete de vârsta mea au menstruatie. Ar trebui să mă îngrijorez?

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1513613427

acum 6 ani

Buna , nu trebuie sa te ingrijorezi ... eu am avut prima menstruati la 15 ani si 3 luni :) depinde cat ti-e corpul de dezvoltat , daca esti o fata mai slabuta nu ai de ce sa iti faci probleme

MembruMobileApp1513608418

acum 6 ani

Nu sunt chiar asa de sp***a… Am 1.60 si 46 kg, însă dezvoltată nu sunt