e ceva grav

Ciclul menstrual

Postata de mikaela81 cu 13 ani in urma.

am urmat tratament cu diane35,pana in noiembrie am luat ac,in dec mia venit menstruatia la sfarsitul luni,luna trecuta in nu mia venit,miam facut si un test de sarcina dar rez negativ,o fi din cauza anticonceptionalelor?e cineva in aceeasi situatie ca si mine?puteti sa imi dati un sfat?

Raspunsuri (2)

ina

acum 13 ani

din cate inteleg ultima menstruatie a fost la sf lunii decembrie.
Normal ar fi sa para iar a sf lui ianuarie. Este ceva normal ca in urma administrarii Ac-urilor menstruatia sa nu apra sau sa aiba intarzieri.
Ai facut sex neprotejat in ultima perioada?

mikaela81

acum 13 ani

da am facut si nu mam protejat,dar miam facut test de sarcina dar e negativ,probabil e de la pastile,pana acu nu mi sa mai intamplat sa intarzie din contra imi venea cateodata mai repede,mersi pt rasp.