dureri

Ciclul menstrual

Postata de miss_eu cu 14 ani in urma.

acuma mi-a venit menstruatia dupa o intarziere de cateva zile...da pana acuma ma durea doar burta ..dar acuma doare si spatele..e normal ?

Raspunsuri (2)

Raluca

acum 14 ani

Pe mine intotdeauna m-a durut spatele, nu burta. La mine era normal asa.

Menekse.

acum 14 ani

este cat se poate de normal, mai ales daca ai avut o mica intarziere ca simptomele sa se accentueze, inclusiv si ca menstruatia sa fie mai abundenta.