dureri sani

Ciclul menstrual

Postata de membru246139 cu 9 ani in urma.

Buna am si eu o ingrijorare poate ma puteti ajuta. De obicei sanii ma dor inainte cu aprox 2 sapt inainte de ciclu, luna aceasta nu ma dor sanii deloc si peste 1 sapt ar trb sa imi vina ciclul, ar trb sa ma ingrijorez ca nu mai am aceleasi simptome premenstruale? Tin sa precizez ca ne protejam cu prezervativ. Va rog sa ma ajutati cu un rasp, sunt cam ingrijorata nu mi sa mai intamplat:(. Multumesc

Raspunsuri (1)

McL

acum 9 ani

Stai linistita chiar daca nu iti vine luna asta, nu te stresa oricum nu rezolvi nimic asteapta sa vezi ce se intampla.. probabil ai niste dereglari hormonale ceva ..