dureri menstruale

Ciclul menstrual

Postata de membru218009 cu 11 ani in urma.

buna ziua,am 23 ani si o fetita de 4 ani.am menstruatie 6-7 zile iar la 25 de zile din ziua cand imi vine iar menstruatie.primele 3 zile sunt cu scurgeri abundente si cu dureri groaznice.ma doare si zona anusului si am burta foarte imbalonata!va rog dati-mi un sfat
!

Raspunsuri (1)

colnago

acum 11 ani

Folositi cu incredere bautura bioactiva Tahitian Noni, cel original.