dureri menstruale

Ciclul menstrual

Postata de crisstinna cu 12 ani in urma.

buna ziua, am dureri foarte mari in prima zi si a -2-a zi a CM. este normal? plus k am si dureri de spate.Multumesc

Raspunsuri (3)

laura

acum 12 ani

Mergi la medic..daca sunt dureri mari..

crisstinna

acum 12 ani

Multumesc pt rasupuns Laura.O sa ma duc luna viitoare deoarece am cununia civila luna aceasta si nu am timp.

laura

acum 12 ani

Cu placere..zic sa mergi la medic,poate iti da vreun tratament ceva,posibil anticonceptionale..