DURERI MENSTRUALE

Ciclul menstrual

Postata de DENY 555 cu 14 ani in urma.

BUNA ZIUA DE CEVA TIMP LA APARITIA MENSTRUATIEI APAR DURERI MARI DE CAP VOMA SI AN ULTIMUL TIMP DIAREE
ANTREBAREA MEA ESTE CUM AR PUTEA SA DISPARA ACEST DISCONFORT MA SIMT PENIBIL AN FIECARE LUNA UN TRATAMENT
AN SPERANTA CA MA POATE AJUTA CINEVA VA MULTUMESC

Raspunsuri (3)

brunetica35

acum 14 ani

buna....pe mn nu ma doare capul si am starea de voma si dearee....nuj dak poti face ceva.am fost la ginecolog si mia sp k asa e organismul meu

SORINA

acum 14 ani

MERSI MULT SPER SA GASESC UN TRATAMENT PT CA NU MAI SUPORT ASTFEL DE DURERI

colnago

acum 14 ani

Iti recomand un tratament naturist cu Tahitian Noni, detali [email protected], www.nonitv.info, sotia mea, de cind foloseste acest remediu, nu mai are dureri cauzate de menopauza