Dureri de sani ?

Ciclul menstrual

Postata de Ticu cu 6 ani in urma.

Buna, pe data de 2 februarie mi-a venit ciclul, pe data de 8 s-a terminat. La o săptămână dupa ce s-a terminat au început să mă doară sanii, am facut si un test de sarcina care a iesit negativ. Care ar fi motivul durerilor de sani? Multumesc frumos!

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/cauzele-durerii-de-sani_11360

Ticu

acum 6 ani

La medic o sa merg .. dar m.am gandit ca ma poate ajuta cineva si aici