Dureri de sâni și sângerări ?

Ciclul menstrual

Postata de EllaG cu un an in urma.

Buna seara pe data de 12 Noiembrie am avut ciclul menstrual normal,fără întârzieri absolut nimic pe data de 17 Noiembrie sa terminat iar de pe data de 20 am început sa sângerez dar foarte puțin și ma doar și sâni,precizez ca înainte de venirea menstruației pe 11 am avut contact sexual

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/cauzele-sangerarilor-anormale-care-apar-intre-ciclurile-menstruale_18645