dupa escapelle

Ciclul menstrual

Postata de qwe1 cu 7 ani in urma.

urgent! va rog mult sa-mi explicati ce se intampla! la 3 zle dupa ciclu neregulat (2 mai) am avut prima relatie sexuala neprotejata, din siguranta am luat escapelle, cu toate ca nu sunt sigura daca prietenul a ejaculat in mine, el in schimb e sigur ca nu a facut-o. escapelle am luat a 2-a zi. dupa cateva ore mi-a aparut alergie pe corp care in vreo 3 zile a trecut, am avut si scurgeri maronii (3 zile) si pana acum, (13 mai), am dureri la sani, sfarcurile sunt rosii si un pic umflate si sanii sunt umflati, dureri in abdomen am avut, ca inainte de ciclu, dar asa si nu a venit inca. imi fac griji sa nu fiu insarcinata. imi spuneti ce poate sa fie? va rog mult

Raspunsuri (1)

madalina

acum 7 ani

Nu cred ca esti insarcinata. In schimb ai facut alergie la medicament, iar pentru asta trebuie sa consulti un medic.