disperata!!!!!

Ciclul menstrual

Postata de oanamaria2010 cu 13 ani in urma.

mia intarziat ciclul cu o saptamana...daca mananc ceva imi este rau dupa aceea ce sa fac?am facut-o o singura data neprotejat dar nu a lasat in mine...a scos-o imediat ce sa cred?

Raspunsuri (2)

brenda25

acum 13 ani

cumpara un test de sarcina sa nu stai stresata si dupa aceea mergi la un medic ginecolog.

Iuli

acum 13 ani

Daca ai facut-o neprotejat, chiar si o simpla penetrare ajunge pt a ramane gravida. Fa un test de sarcina bun, si repeta-l dupa 5 zile.