Din ce cauza ?

Ciclul menstrual

Postata de Adriana77 cu 12 ani in urma.

Buna!
Am o problema de anii de zile si cred eu ca nici in prezent nu sa rezolvat.Am avut anii de zile f mare durere cand i-mi venea mistruatiea ,am fost la diferiti doctorii si me-au spus ca nu stiiu de la ce.In-trun final am mers la genecolog si me spus ca am Sindromu Premistual,m-ea dat aticonceptionale Yaz24+4 durerea a mai scazut,dar i-mi vine (sange negru)m-am dus inapoi si e-am spus problema ,el mea spus ca e normal sa-mi vina asa inchis si ca dupa 6luni i-mi va veni normal,dar nu sa intamplat asa.
Putetii sa-mi da-ti un sfat la problema asta?

Cu stima ,Adriana

Raspunsuri (10)

Iuli

acum 12 ani

Da, mergeti inapoi la doctor si spuneti-i ca tot nu s-a rezolvat. Vedeti ce va spune. Daca nu sunteti multumita, mergeti la alt medic.

ochi negri

acum 12 ani

Sa-mi inchipui ca nu stii bine romaneste,sau...???

Adriana77

acum 12 ani

Nu,vrei tu sa ma inveti,sau trebuie sa merg la scoala sa invat lb romana?

viviana

acum 12 ani

Cred ca nici nu intelege ce ii spune doctorul, ce are, ce tratament sa ia, cat timp ori ca trebuie sa mearga la control dupa ce termina tratamentul.

Adriana77

acum 12 ani

Da,vad ca va d-ati cu parere ,nici nu a-ti citit bine textu si,incercati sa -mi raspundeti fara nici un rezultata.mai incercatii sa-l mai cititi inca o data si dupa mai vb,ok?

O zi buna!

ochi negri

acum 12 ani

Era vorba pur si simplu de ortografie...

viviana

acum 12 ani

Da, bineinteles!!!!

Adriana77

acum 12 ani

Da,am nevoie de un profesor de lb ro,nu ai vrea chear tu sa ma inveti?Dar voi accepta doar daca ai terminat Facultatea)>

ochi negri

acum 12 ani

Nu are rost sa te superi pentru ca nu esti singura care nu stii ortografie,dar asta iti poate aduce neajunsuri (nu aici)pentru ca felul in care scrii,e o carte de vizita si te faci greu inteleasa.Nu-ti trebuie profesor cu facultate pentru ca astea se invata in clasele primare.Revenind la problema pentru care esti aici,schimba-ti medicul!Vei mai face niste analize si se va rezolva.Multa sanatate si ganduri senine!

Adriana77

acum 12 ani

Dragul(a) meu ,eu nu m-am suparat ca mai corectat ,ci de felul in care ai raspusns. Am sa ma intorc la clasele primare si,am sa e-au ceva lectii de lb romana).
Merci pt raspus.Daca viitoare sa nu mai incerci sa corectezi oamenii ,ci mai intai sa incerci s-ai ajuti. Situ asta e pt a ajuta ci nu pt a corecta! Daca doresti sa corectezi.... ,cauta alt (site) .

Nu mai mai bine .
XXX