despre deraglari hormonale

Ciclul menstrual

Postata de floryrose cu 14 ani in urma.

am sangerare abundenta ,dereglari hormonale ce ma sfatuiti sa fac operatie sau nu papa nicolau bun.

Raspunsuri (2)

mariabutulan

acum 14 ani

fa-ti un ex endocrinologic si termina cu STRESUL

alina83

acum 14 ani

cine ti-a recomandat operatie pentru sangerari abundente daca ai dereglari hormonale? eu am patit-o si am facut injectii pt. oprirea hemoragiei. in rest, tratament cu anticonceptionale pt. reglarea hormonilor.