dereglari

Ciclul menstrual

Postata de victoriabucataru cu 13 ani in urma.

asa vrea sa stiu daca tratamentul pentru reglarea florei vaginale...utilizand supozitoare....poate afecta regimul menstruatiei....

Raspunsuri (2)

dar

acum 13 ani

Supozitoarele se introduc in...alta parte. Pentru vagin se folosesc ovule.

irina

acum 13 ani

am 27 de ani traiesc in strainatate si am o problema cu menstruatia nu imi vine regulat chiar si cat eo luna imi intarzie ma puteti sfatui de ce?