Dereglare hormonală ?

Ciclul menstrual Contraceptie de urgenta

Postata de MembruMobileApp1521285678 cu 6 ani in urma.

Bună ziua! În urmă cu două luni am luat de doua ori în aceeași săptămâna pilula de a doua zi, dupa care am avut ciclu menstrual normal, in schimb acum mi-a întârziat cu aproape o lună. Am făcut teste de sarcină și au ieșit negative... În schimb m-am îngrășat destul de mult în această perioadă, ar putea fi o dereglare hormonală mai severă? Și în cât timp ar trebui să reintru în ciclul menstrual normal?

Raspunsuri (1)

Utilizator21531422787

acum 5 ani

Cum ai oprit menstruatia ? Eu o am de 8 zile si nu imi trece