Dece nu imi vine menstruatia

Ciclul menstrual

Postata de Bia Diana cu 8 ani in urma.

dece nu vine menstruatia de doua luni nu imi vine am avut contact sexual am facut dragoste dar am facut protejat.. Ajutati-ma dece nu imi vine ?

Raspunsuri (5)

Bia Diana

acum 8 ani

dece nu imi vine menstruatia am facut acum doua saptamani dragoste dar facut protejat. Nu mi-a venit menstruatia de doua luni ce fac ? Ajutor ajutati-ma

Danaeva

acum 8 ani

Trebuie sa faci un test de sarcina... Poate fii o dereglare a ciclului menstrual dacă nu ești însărcinată. ..

Ioana

acum 8 ani

Pentru a fi sigura ca nu este vorba de o sarcina fa un test de sarcina, daca este negativ este recomandat sa mergi la un consult medical.

C0ryna

acum 8 ani

Adevarul e ca in ziua de azi e greu tare sa faci un test de sarcina....

bianca tudor

acum 8 ani

Buna mi.a venit ciclul dar nu la.m lasat sa curga poti sa ma imi explici de ce si ce sa fac ??