de ce?

Ciclul menstrual

Postata de Geutzu cu 8 ani in urma.

am o nelamurire...pana in luna septembrie am avut ciclul menstrual luna de luna normal...in luna octombrie nu am avut deloc iar in luna noiembrie am avut putin cantitativ...iar acum astept dar inca nici un semn...mentionez ca imi doresc sa raman insarcinata. De ce lipsa in octombrie si atat de putin in noiembrie?

Raspunsuri (1)

ilinca.ivan

acum 8 ani

Cel mai bine ar fi sa consulti medicul, pentru ca sa te asiguri ca este totul in regula si in caz contrar, sa iti dea tratamentul potrivit.Eu merg la domnul doctor Silviu Istoc si sunt foarte multumita,dansul este foarte calm, iar eu chiar am nascut cu dansul.Il gasesti si pe facebook si ii poti scrie intr-un mesaj despre afectiunea ta.