de ce sangerez?

Ciclul menstrual

Postata de skye cu 11 ani in urma.

am 19 ani, si am o problema.in timpul contactului sexual, am inceput brusc sa sangerez.nu imi este clar care ar fii problema...sunt destul de speriata deoarece ma gandesc la ceea ce e mai rau...ac***a in vedere ca e prima data cand patesc asa ceva.astept o parere, multumesc frumos.

Raspunsuri (1)

Doctorulstietot

acum 11 ani

Urgent faci un cosult ginecologic, echografie endovaginala , colposcopie.Singerarea poate avea cauze extrem de variate.