De ce patesc asta,e vreo problema de sanatate?

Ciclul menstrual

Postata de Utilizator21528454697 cu 5 ani in urma.

Acum 3 luni am inceput un tratament,iau Izoniazida si himalaya,dupa ce am inceput sa iau aceste pastile,menstruatia s-a dereglat, imi vine in jur de 2 zile,in prima abudent,iar in a 3-a -a 4-a zi foarte putin,aproape inexistent. Nu stiu la ce ar trebui sa ma gandesc ,m-ati putea ajuta? Sau e de la medicamente?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/efectele-secundare-ale-medicamentelor-uzuale_8026