De ce nu mi-a venit ciclu luna asta?

Ciclul menstrual

Postata de coafurascorpion cu 13 ani in urma.

Oare,De ce nu mi-a venit ciclu luna asta?

Raspunsuri (4)

Amnesia

acum 13 ani

poate pt ca ai facut sex neprotejat si ai ramas gravida.fa-ti un test de sarcina si vezi ce iese,apoi mergi la medic.

coafurascorpion

acum 13 ani

Sal Amnesia! In primu rand vreau sa-ti multumesc k mi-ai rsp! :)
Mi-am facut un test de sarcina si a iesit negativ,dar oroblema e k luna trecuta am racit ff tare jos si oare e posibil k din cauza asta sa nu-mi fi venita ciclu luna asta? :(

alexandra

acum 12 ani

buna ma numesc alexandra sii am 14 ani si mia venit acum 2 luni menstruatia si luna care rma nu miamai venit dc???va roog spunetimi eu o am pe mamaa mea plcta si st cu tata si tat e mai dur putin id meu...alex_kriss_99 doar fete orce varsta sami sp plzzz

andreea

acum 10 ani

buna in fiecare luna imi venea ciclul pe 23-24 acum in luna martie nu a venit deloc dar insa a venit pe 1aprilie oare sunt insarcinata?astept raspuns