de ce nu imi vine menstruatia ?

Ciclul menstrual

Postata de byux cu 12 ani in urma.

luna trecuta mi-a venit menstruatia pe 5 si am avut relatii sexuale cu prietenul meu acum 2 saptamani ..si nu si-a dat drumul in mine ...si uneori ma inteapa ovarele si ma dor sanii ...deobicei la cm ma dor sanii ...as putea fi insarcinata ?

Raspunsuri (8)

Iuli

acum 12 ani

Sigur ca da. p***atul intrerupt NU protejeaza. Atiauzit de prezervativ si test de sarcina??

byux

acum 12 ani

pai am faqt 3 teste ...2 miau ieshit negativ si unul a iesit q o linie roz inchis shi una un roz pal d abia se vedea ..

Iuli

acum 12 ani

Aproape sigur esti gravida...

byux

acum 12 ani

oke ...ms

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

utilizati metode de contraceptie? , aveti de obicei un ciclu menstrual regulat ? ar putea fi si o anexita daca aveti o sensibilitate in partea de jos a abdomenului. Puteti realiza un test de sarcina din urina (din prima urina de dimineata)

oanamadi

acum 12 ani

eu cu prietenul meu suntem impreuna de 6 ani, metoda de contraceptie(nu ar fi o metoda) este ca si a ta dar pana acum nu mi sa mai intamplat sa raman insarcinata , in cazul tau nu stiu dar nu neaparat poate fi o sarcina ar putea fi si o raceala celmai ideal ar fi sa faci o vizita la ginecolog

byux

acum 12 ani

Iuli tzin sa.tzi spun k nu sunt insarcinata ...am doar chist ovarian ....shi cred k ar treb s vb mai frumos knd tzi se cere o parere sau sa te abtzii de la com de prost gust ...;) shi multzumesc mult oanamadi pt raspuns

Iuli

acum 12 ani

Am zis un adevar. Stiu ca e neplacut dar asuma-ti greselile si indreapta-le daca poti. Protectia este un gest de minima grija pentru tine si sanatatea ta. Succes.